Analizy

Naszym Klientom oferujemy wykonanie zaawansowanych analizy teledetekcyjnych z zakresu monitoringu obszarów zurbanizowanych, weryfikacji bazy Ewidencji Gruntów i Budynków (EGiB), oceny zdrowotność drzewostanów, inwentaryzacji zwierząt, optymalnej lokalizacji inwestycji czy rozpoznania geologicznego. Analizy realizowane są przez zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu przetwarzania obrazów satelitarnych oraz ekspertów z danej dziedziny.

Wykonywane usługi charakteryzują się wysokim poziomem innowacyjności zarówno od strony metodycznej, narzędziowej jak i merytorycznej.

Klient definiuje cel analizy - my dobieramy najbardziej ekonomiczne oraz innowacyjne metody, dane i narzędzia aby go szybko i efektywnie zrealizować!

Z naszych usług skorzystało już wiele instytucji państwowych, samorządowych, naukowych oraz firm prywatnych.

Poniżej przestawiamy wykaz analiz realizowanych w naszej firmie. Lista nie wyczerpuje możliwości w zakresie oferowanych usług i może być dowolnie modyfikowane przez Klientów w drodze indywidualnych konsultacji:

  • Weryfikacja bazy EGiB metodami teledetekcyjnymi (w oparciu o aktualną ortofotomapę satelitarną lub lotniczą)
  • Analizy geologiczne
  • Ocena zdrowotności drzewostanów
  • Monitoring przestrzeni miejskiej

Jeżeli jesteś zainteresowany którąś z powyższych usług lub masz inne potrzeby w zakresie analizy teledetekcyjnej zachęcamy do kontaktu z konsultantem z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.