Aktualne oferty praktyk

Staż w Dziale Szkoleń / Systemów GIS

Zakres zadań:

  • Kontakt z klientami w ramach organizacji szkoleń prowadzonych w ramach projektu.
  • Wsparcie działu produkcji;
  • Udział w rozwoju produktów specjalistycznych (testy oprogramowania, przetwarzanie danych, modyfikacja, migracja, analiza itp);

Wymagania

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy własnej, kultura osobista;
  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzenia kompetencji;
  • dodatkowym atutem będzie:
    • zainteresowanie/wykształcenie związane z GIS lub student 4-5 roku;
    • znajomość oprogramowania ESRI w zakresie przynajmniej podstawowym.

Oferujemy:

  • minimum jednomiesięczny bezpłatny staż z możliwością zatrudnienia w dziale produkcji danych GIS, tworzenia systemów GIS;
  • możliwość nauki od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem;
  • pracę w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze;
  • możliwość rozwoju kompetencji w zakresie oprogramowania GIS.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Staż w dziale Produkcji / Systemów GIS

  • Praca z danymi (modyfikacja, migracja, analiza itp.);
  • wsparcie merytoryczne sprzedaży produktów firmy.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość oprogramowania ESRI
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • minimum jednomiesięczny staż z możliwością zatrudnienia w dziale produkcji danych GIS, tworzenia systemów GIS;

Staż w Dziale Teledetekcji - Technik ds. fotogrametrii

  • Realizacja działań technicznych w projektach z zakresu fotogrametrii;
  • Przetwarzanie danych fotogrametrycznych pozyskanych podczas nalotów;
  • Obsługa specjalistycznego sprzętu, udział w misjach lotniczych.

Wymagania:

  • Pasja do fotografii, mile widziane doświadczenie w wykonywaniu zdjęć krajobrazu i architektury;
  • Znajomość oprogramowania do przetwarzania danych fotogrametrycznych tj. EnsoMOSAIC, Pix4D, PHOTOMOD itp;
  • Umiejętność przetwarzania zdjęć lotniczych;
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z fotogrametrią lotniczą;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie);
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia;
  • Duża samodzielność, systematyczność i odpowiedzialność w działaniu.

Dodatkowe atuty:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane geodezyjne o specjalizacji fotogrametria);
  • Znajomość pakietów oprogramowania ESRI ArcGIS;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • 1 miesięczny staż z możliwością późniejszego zatrudnienia;
  • Dostęp do innowacyjnych technologii z zakresu teledetekcji i fotogrametrii;
  • Pracę w młodym Zespole oraz przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość rozwoju kompetencji w zakresie teledetekcji, fotogrametrii i GIS;