O Nas

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą ekspercką z branży geoinformatycznej. Nasz Zespół tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu Systemów Informacji Przestrzennej, Systemów Informatycznych, Teledetekcji i Technologii GPS/GNSS. W oparciu o wiedzę i doświadczenie z powodzeniem realizujemy liczne usługi dla szerokiego grona naszych klientów takich jak instytucje państwowe, samorządowe, ośrodki naukowe, czy firmy sektora prywatnego. Firma zawdzięcza swój rozwój i znaczącą pozycję na rynku dzięki realizacji rzadkich w świecie współczesnego biznesu zasad „fair play”. Uczciwość i sumienność w realizacji usług budują zaufanie, grono stałych klientów oraz mocne relacje z firmami partnerskimi.


CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Firma SmallGIS jest producentem specjalistycznego oprogramowania GIS opartego głównie o technologię ESRI. Nasze produkty geoinformatyczne rozwijane są pod marką SprintMAP, a sztandarowymi aplikacjami są: SprintMap.TBD i SprintMap.Toolset. Oferujemy także rozwiązania z zakresu Systemów Informacji Przestrzennej, które są tworzone pod konkretne wymagania klienta. Przykładem takich wdrożeń są: Śląski TOPAZ - System kontroli i zarządzania Bazą Danych Obiektów Topograficznych w Województwie Śląskim, Regionalne Systemy Udostępniania Informacji o Lasach i wiele innych.

Jako autoryzowany partner DigitalGlobe i e-Geos dostarczamy wysokorozdzielczych ortofotomap satelitarnych (piksel 0,5 m) dla użytkowników krajowych. Oferujemy ortofotomapy pochodzące z 13 satelitów, w tym z WorldView-2, najbardziej zaawansowanego satelity, rejestrującego aż w 8 kanałach spektralnych!

W zakresie technologii GNSS firma NaviGate z grupy SmallGIS jest autoryzowanym dystrybutorem markowych odbiorników jedno- i dwu-częstotliwościowych firmy Spectra Precision (Ashtech) i Geneq Inc. oraz wyłącznym dystrybutorem oprogramowania DigiTerra Explorer. W ofercie NaviGate posiada zaawansowane technologicznie odbiorniki GPS/GNSS, charakteryzujące się wysoką precyzją pomiaru, nowoczesnością oraz doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Instrumenty pomiarowe spełniają wymagania zarówno geodezji precyzyjnej jak i GIS. Serie topowych modeli to: MobileMapper, FOCUS, Nikon, ProMark oraz SXBlue.

Prowadzimy także całą gamę szkoleń branżowych, w czasie których pragniemy przekazać zdobytą przez nas wiedzę praktyczną oraz teoretyczną. Nasze szkolenia prowadzone są w oparciu o oprogramowanie ESRI. W ofercie znajdują się zarówno szkolenia dla początkujących użytkowników, jak i zaawansowanych.

SmallGIS to gwarancja profesjonalizmu, rzetelności oraz indywidualnego podejścia do klienta. Powyższe atuty w połączeniu z wysoką kulturą świadczonych usług dają satysfakcje wszystkim, którzy korzystają z naszego wieloletniego doświadczenia w branży GIS.