Pełna oferta odbiorników GIS znajduje się w GeoSklepie firmy NaviGate (grupa SmallGIS).

Zobacz w geosklepie

Trimble R1


Odbiornik-gnss-trimble-r1Trimble R1 jest najnowszym rozwiązaniem pomiarowym marki Trimble, który jest światowym liderem w produkcji odbiorników GNSS stosowanych w GIS. Odbiornik GNSS Trimble R1 współpracuje z Windows, Windows Mobile, Android i iOS, a także ze wszystkimi aplikacjami pomiarowymi, gdzie można zdefiniować źródło sygnału GNSS.

 

Czytaj więcej...

MobileMapper 50

MM50 mini MobileMapper 50 z systemem Android jest najnowszym odbiornikiem Spectra Precision, który jest przeznaczony do pomiarów GIS. Odbiornik GIS wyróżnia się na rynku szybkością i wydajnością współczesnych smartfonów, a także gwarantuje wysokiej dokładności pomiary GNSS.

Czytaj więcej...

MobileMapper 300

1 MobileMapper 300 330 294 90MobileMapper 300 to bezprzewodowy odbiornik GPS/GNSS zaprojektowany do współpracy z szerokim spektrum urządzeń mobilnych, takich jak: smartfony, tablety i laptopy. MobileMapper 300 działa z kontrolerami opartymi na systemach Android oraz Windows 7, 8 i 10, pozwalając na pracę z dowolną aplikacją pomiarową na tych platformach. Łącząc MobileMappera 300 z wybranym urządzeniem i oprogramowaniem uzyskujemy możliwość wykonywania pomiarów z dużo większą dokładnością niż przy użyciu wewnętrznego modułu GPS.

 
 

Czytaj więcej...

MobileMapper 20

0 MobileMapper 20MobileMapper 20 to najnowszy produkt od firmy Spectra Precision (Ashtech), który zadebiutował w kwietniu 2014. Odbiornik ten jest następcą MobileMappera 10, po którym odziedziczył wszystkie najlepsze cechy, takie jak wysoka dokładność pomiaru, bateria działająca ponad 20 godzin, czy szerokie możliwości komunikacji, a dodatkowo został wzbogacony o zwiększoną pamięć RAM i Flash, wyświetlacz o wyższej rozdzielczości, nowocześniejszy aparat, modem 3.5G oraz najnowszy system operacyjny Windows  Embedded. Ponadto standardowa gwarancja producenta została wydłużona do 24 miesięcy. Suma tych cech czyni z MobileMappera 20 najlepszy na rynku odbiornik w swojej klasie.

Czytaj więcej...

Nowość! iSXBlue II GNSS

 

iSXBlue II GNSSiSXBlue kanadyjskiej firmy Geneq inc. to pierwszy odbiornik GNSS zaprojektowany specjalnie do współpracy z iPadem lub iPhone'em, który umożliwia wyznaczanie pozycji z dokładnością sub-metrową w czasie rzeczywistym. Odbiornik obsługuje sygnały z satelitów systemów: GPS, GLONASS i SBAS, co pozwala na pracę w miejscach gdzie zwykłe urządzenia GPS zawodzą. Dzięki temu, że SXBlue II nie posiada wbudowanego komputera, staje się długoterminową inwestycją, pozwalając na podłączenie do najnowszego sprzętu (laptop, tablet, palmtop) przy wykorzystaniu dowolnego oprogramowania mobilnego jak i desktop. 

 

Czytaj więcej...

MobileMapper T41

T41 mini

MobileMapper T41™ firmy Spectra Precision to unikalne urządzenie, łączące w sobie najlepsze cechy Smartfona i odbiornika GPS. Dzięki niezwykłej wygodzie i łatwości użytkowania, produkt ten jest w stanie zapewnić najwyższą wydajność pracy w trudnych warunkach terenowych.

 

Czytaj więcej...

MobileMapper 220

MobileMapper 220 to najnowszy dwuczęstotliwościowy odbiornik RTK do zastosowań GIS opracowany na bazie MobileMapper 120 firmy Spectra Precision (Ashtech), oferujący maksymalną wydajność, szybką inicjalizację i centymetrową dokładność pomiaru. Oparty na przełomowej, opatentowanej technologii Z-Blade, która przy wykorzystaniu systemu GLONASS pozwala na precyzyjne pomiary nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych.

 

Czytaj więcej...

MobileMapper 120 TotalGIS

MobileMapper 120 TotalGIS firmy Spectra Precision (Ashtech) to najbardziej uniwersalne rozwiązanie GNSS dzięki swojej wszechstronności i wydajności. Zestaw złożony jest z odbiornika GNSS MobileMapper 120 oraz anteny precyzyjnej ASH-660 (L1 GPS/GLONASS), co zapewnia precyzyjne pomiary w najtrudniejszych warunkach.

 

Czytaj więcej...

MobileMapper 120

MobileMapper 120 to najnowocześniejsze urządzenie pomiarowe firmy Spectra Precision (Ashtech), zaprojektowane do zastosowań GIS, gromadzenia danych przestrzennych i tworzenia map. Odbiornik wyróżnia się nowatorską technologią Z-Blade, która umożliwia osiąganie dokładnych wyników pomiarów nawet w najtrudniejszych warunkach, np. pod okapem drzew, wśród wysokiej zabudowy, czy w dolinach górskich. MobileMapper 120 został stworzony z myślą o bardzo szerokich zastosowaniach, dlatego dzięki dużemu wyborowi opcji, każdy może dostosować go do swoich potrzeb.

 

Czytaj więcej...

SXBlue II GNSS

 

Nowoczesny odbiornik SXBlue II GNSS firmy Geneq inc. jest kompaktowym urządzeniem pozwalającym na osiąganie submetrowych dokładności w czasie rzeczywistym. Został zaprojektowany aby obsługiwać sygnał satelitów systemów GPS, GLONASS i SBAS, co pozwala na pracę w miejscach gdzie urządzenia GPS zawodzą. Dzięki temu, że SXBlue II nie posiada wbudowanego komputera, staje się długoterminową inwestycją, pozwalając na podłączenie do najnowszego sprzętu (laptop, tablet, palmtop) przy wykorzystaniu dowolnego oprogramowania mobilnego jak i desktop (np. ESRI, DigiTerra, Autodesk).

 

Czytaj więcej...

SXBlue II GPS

 

Nowoczesny odbiornik SXBlue II GPS firmy Geneq inc. jest kompaktowym urządzeniem pozwalającym na osiąganie submetrowych dokładności w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, że SXBlue II nie posiada wbudowanego komputera, staje się długoterminową inwestycją, pozwalając na podłączenie do najnowszego sprzętu (laptop, tablet, palmtop) przy wykorzystaniu dowolnego oprogramowania, zarówno mobilnego jak i desktop (np. ESRI, DigiTerra, Autodesk).

 

Czytaj więcej...

ikeGPS

ikeGPS firmy Surveylab jest jedynym na rynku urządzeniem pomiarowym, łączącym w sobie odbiornik GPS, wysokiej jakości dalmierz, kompas 3D oraz aparat fotograficzny. Nowozelandzcy inżynierowie zaprojektowali je z myślą o tych, którzy potrzebują w szybki sposób pozyskiwać informacje przestrzenne o obiektach oddalonych od siebie nawet do tysiąca metrów i jednocześnie dokumentować swoje pomiary fotogrametrycznymi, cyfrowymi zdjęciami (o wielkości 5,2 MPx). Połączenie funkcjonalności sprawia, że do wykonywania czynności pomiarowych z użyciem ikeGPS wystarcza jedna osoba, a czas pracy w terenie skraca się nawet o 80%.

 

Czytaj więcej...