Pełna oferta odbiorników geodezyjnych znajduje się w GeoSklepie firmy NaviGate (grupa SmallGIS).

Zobacz w geosklepie

SP60

SP60 zSpectra Precision SP60 to kolejny (obok SP80) przedstawiciel nowej generacji odbiorników GNSS w ofercie Spectra Precision. Wyróżnia się on przede wszystkim szerokimi możliwościami dostosowania do potrzeb użytkownika: od prostego rozwiązania L1 GPS, poprzez zestawy baza-rover (skomunikowane za pomocą radia UHF lub modułu Bluetooth dalekiego zasięgu), aż po zaawansowane systemy GNSS do pomiaru w sieciach RTK i RTN.

Czytaj więcej...

SP80

SP80Spectra Precision SP80 jest odbiornikiem kolejnej generacji, łączącym w sobie wszystkie dotychczasowe osiągnięcia technologii GNSS RTK z całkowicie rewolucyjnym podejściem do przetwarzania sygnałów satelitarnych. SP80 został oparty na zupełnie nowej, 240-kanałowej płycie odbiorczej 6G ASIC, stworzonej przez połączone siły inżynierów Ashtecha i Trimble'a na bazie wieloletniego doświadczenia w konstruowaniu najwyższej klasy odbiorników z serii ProMark.

Czytaj więcej...

ProMark 700

PM700 mini2

ProMark 700 jest najlżejszym systemem RTK dostępnym obecnie na rynku (jego waga to zaledwie 650 g!). Kompaktowy i pozbawiony kabli odbiornik pozwala na niezwykle komfortową pracę przez cały dzień. Wbudowana bateria zapewnia co najmniej 10 godzin pomiarów bez konieczności jej ładowania, a dzięki wyjątkowo trwałej i wodoodpornej obudowie urządzenie jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym warunkom terenowym.

Czytaj więcej...

ProMark 220

ProMark 220 to nowoczesny, dwuczęstotliwościowy odbiornik, w pełni przystosowany do pracy w sieciach RTK. Oprócz odpornego na uszkodzenia, ręcznego kontrolera GNSS, w skład zestawu pomiarowego wchodzi również wszechstronne oprogramowanie geodezyjne – Survey Pro lub FAST Survey – oraz precyzyjna antena ASH-661 (L1/L2 GPS/GLONASS).

 

Czytaj więcej...

ProMark 120

ProMark 120 jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, zaprojektowanym do szybkiej i wydajnej pracy w terenie. Połączenie ręcznego odbiornika GNSS, wygodnego w użyciu oprogramowania ProMark Field oraz nowoczesnej anteny zewnętrznej ASH-660 (L1 GPS/GLONASS) gwarantuje wysoką dokładność pomiarów i pełną wygodę użytkowania.

 

 

Czytaj więcej...

SXBlue III GPS

sxblue3-mini

Dwuczęstotliwościowy odbiornik RTK SXBlue III GPS firmy Geneq inc. jest kompaktowym urządzeniem, umożliwiającym osiąganie centymetrowych dokładności w czasie rzeczywistym przy niewielkim koszcie. Dzięki temu, że SXBlue III nie posiada wbudowanego komputera, staje się długoterminową inwestycją, pozwalając na podłączenie do najnowszego sprzętu (laptop, tablet, palmtop) przy wykorzystaniu dowolnego oprogramowania, zarówno mobilnego jak i desktop (np. ESRI, DigiTerra, Autodesk).

Czytaj więcej...

ProFlex 800

pf800 miniProFlex 800 jest najnowszym osiągnięciem technologii GNSS, zamkniętym w odpornej, zintegrowanej obudowie. Dzięki unikalnej, GNSS-centrycznej technologii Z-Blade odbiornik może maksymalnie wykorzystać wszystkie dostępne sygnały satelitarne, zapewniając tym samym szybkie, dokładne i stabilne rozwiązania RTK. Z-Blade pomaga również uzyskać optymalne wyniki pomiarów nawet w sytuacjach, w których liczba satelitów GPS jest niewystarczająca, np. w terenach leśnych lub na obszarach o gęstej zabudowie.

Czytaj więcej...

ProMark 800

ProMark 800 to najbardziej zaawansowany na rynku, multikonstelacyjny odbiornik GNSS. Milimetrowa dokładność obserwacji, odbiór sygnałów GPS/GLONASS/GALILEO na wszystkich dostępnych częstotliwościach (L1/L2/L5), opatentowana technologia Z-Blade oraz pełna elastyczność konfiguracyjna czynią z ProMarka 800 potężne narzędzie, o praktycznie nieograniczonych możliwościach pomiarowych.

Czytaj więcej...

ProMark 500

ProMark 500 jest owocem 20-letniego doświadczenia inżynierów Ashtecha w tworzeniu najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań GNSS. Ten nowoczesny odbiornik został zaprojektowany do pracy w sieciach RTK jako inteligentne, kompaktowe i lekkie urządzenie, aby zapewnić użytkownikom maksymalną mobilność i pełną elastyczność prowadzenia prac terenowych.

Czytaj więcej...

ProMark 200

mm200 miniProMark 200 to dwuczęstotliwościowy odbiornik RTK, zaprojektowany do zastosowań geodezyjnych przez firmę Ashtech. Opatentowana technologia BLADE zapewnia maksymalną wydajność, szybką inicjalizację i centymetrową dokładność pomiaru. W połączeniu z bardzo rozbudowanym oprogramowaniem terenowym Fast Survey, ProMark 200 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej...