Pełna oferta modułów GNSS OEM znajduje się w GeoSklepie firmy NaviGate (grupa SmallGIS).

Zobacz w geosklepie

MB-One

MB-OneAshtech MB-One to moduł GNSS OEM kolejnej generacji, stworzony w oparciu o wieloletnie doświadczenie inżynierów Ashtecha w konstruowaniu najwyższej klasy odbiorników satelitarnych. Wszechstronny, wydajny i kompaktowy moduł MB-One imponuje przede wszystkim swoim zaawansowaniem technologicznym i szerokimi możliwościami konfiguracji, dzięki którym można go w pełni dostosować do potrzeb użytkownika.

Czytaj więcej...

MB100

MB100 to kompaktowy i energooszczędny moduł OEM GNSS RTK.

MB100 jest niewielkim modułem GNSS RTK przeznaczonym do integracji. Jego wymiary to zaledwie 58 x 56 x 11 mm. Kolejną zaletą jest oszczędność energii, moduł ma najniższy na rynku pobór mocy – poniżej 0,8 W.

MB100 pozwala na skorzystanie, w zależności od potrzeb, z sygnałów L1 GPS+SBAS, L1/L2 GPS+SBAS lub L1 GPS/GLONASS+SBAS. Technologia Z-Blade i dwuczęstotliwościowy GPS oferuje rewelacyjne osiągi RTK o dużym zasięgu, pozwalając na pomiary z dokładnością centymetrową. Z kolei jednoczęstotliwościowy GPS/GLONASS (także z RTK) dzięki wykorzystaniu dwóch systemów satelitarnych, a co za tym idzie większej liczbie satelitów użytych do wyznaczenia pozycji, umożliwia pomiary nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych.

Czytaj więcej...