Pełna oferta kontrolerów znajduje się w GeoSklepie firmy NaviGate (grupa SmallGIS).

Zobacz w geosklepie

MobileMapper 20 DC

MobileMapper 20 DCMobileMapper 20 to to lekki i pancerny kontroler, następca popularnego MobileMappera 10. Dzięki wymianie podzespołów, kontroler MobileMapper 20 jest jeszcze bardziej wydajny. Szybki procesor 600 MHz, zwiększona pamięć RAM (256 MB) i pamięć wewnętrzna (512 MB), a także nowy wyświetlacz VGA, umożliwiają wygodną i szybką pracę w terenie. Dodatkowo, nowy modem 3.5G rozszerza możliwości komunikacji, a nowy system Windows Embedded Handheld 6.5 zwiększa bezpieczeństwo danych. Mimo zaawansowanych podzespołów, bateria nadal pozwala nawet na 20-godzinną pracę bez ładowania.

Czytaj więcej...

T41

T41T41 to pancerny kontroler, lekki i poręczny, oferujący wysoką wydajność i duży, wyraźny wyświetlacz WVGA. Dzięki niezwykłej wygodzie i łatwości użytkowania, produkt ten jest w stanie zapewnić najwyższą wydajność pracy w trudnych warunkach terenowych.

Czytaj więcej...

ProMark 120 DC

ProMark 120ProMark 120 to pancerny kontroler, który może także zostać wykorzystany jako autonomiczny odbiornik GNSS do dodatkowej pracy, ProMark 120 w podstawowej wersji pozwala na osiąganie dokładności 0,5 metra, dzięki czemu można go wykorzystać np. do pomiarów wstępnych lub zbierania danych GIS.

Czytaj więcej...

Nomad 1050

Nomad 1050Kontroler Nomad 1050 marki Spectra Precision jest pancernym, podręcznym komputerem stworzonym z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych (urządzenie spełnia normę IP68 i jest odporne na pełne zanurzenie w wodzie). Kontroler został wyposażony w baterię litowo-jonową o pojemności 5200 mAh, która pozwala na nieprzerwane pomiary przez co najmniej 15 godzin. Wygodę pracy w trudnych warunkach zapewnia kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, posiadający wysoki kontrast nawet podczas mocnego nasłonecznienia.

Czytaj więcej...

MobileMapper T41

T41 mini

T41 to pancerny kontroler, lekki i poręczny, oferujący wysoką wydajność i duży, wyraźny wyświetlacz WVGA.  Dzięki niezwykłej wygodzie i łatwości użytkowania, produkt ten jest w stanie zapewnić najwyższą wydajność pracy w trudnych warunkach terenowych.

 

 

Czytaj więcej...

Ranger 3

Ranger 3 to pancerny kontroler z pełną klawiaturą alfanumeryczną, do użytku w najtrudniejszych warunkach terenowych.

Czytaj więcej...

ProMark 120

ProMark 120 to pancerny kontroler, który może także zostać wykorzystany jako autonomiczny odbiornik GNSS do dodatkowej pracy takiej jak pomiary wstępne lub zbieranie danych GIS.

 

Czytaj więcej...