Urządzenia pomiarowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma SmallGIS Sp. z o.o. stworzyła bogatą ofertę urządzeń pomiarowych i oprogramowania, pozwalającą dobrać i dostosować narzędzia pracy do indywidualnych wymagań każdego użytkownika. W naszej ofercie znajdą Państwo odbiorniki satelitarne GPS/GNSS, tachimetry, mobilne urządzenia pancerne (tablety, laptopy), dalmierze laserowe, oprogramowanie pomiarowe oraz bogaty wybór akcesoriów. Nasza firma szczególny nacisk kładzie na rozwój nowoczesnych technologii oraz innowacyjność rozwiązań.

 

Odbiorniki GPS/GNSS

W zakresie technologii satelitarnych SmallGIS Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem amerykańskiej firmy Spectra Precision (Ashtech), jednej z wiodących firm specjalizujących się w produkcji najwyższej klasy odbiorników GPS/GNSS, które charakteryzuje wykorzystanie najnowszej technologii i wysoka jakość, a przy tym przystępna cena. W swojej ofercie posiadamy odbiorniki o dokładności kartograficznej do zastosowań GIS z cieszącej się popularnością od wielu lat serii MobileMapper oraz urządzeń klasy geodezyjnej z uznanej serii ProMark. Firma SmallGIS Sp z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem odbiorników GPS/GNSS do zastosowań GIS oraz geodezyjnych modeli: ProMark 220 i SP80 firmy Spectra Precision.

W naszej ofercie znajdą Państwo także odbiorniki GPS/GNSS innych renomowanych firm: nowoczesne SXBlue kanadyjskiej firmy Geneq inc. do zastosowań GIS i geodezyjnych oraz serię Nautiz szwedzkiej firmy Handheld.

 

Tachimetry

Firma SmallGIS Sp. z o.o. jest także autoryzowanym dystrybutorem profesjonalnych tachimetrów firmy Spectra Precision z serii Focus. Są to najwyższej klasy urządzenia optyczne, nowoczesne i łatwe w obsłudze. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele klasyczne (Focus 6+ i 8), jak i zrobotyzowane (Focus 35).

 

Oprogramowanie GPS/GNSS

Oferujemy szeroką gamę oprogramowania pomiarowego przystosowanego do pracy z odbiornikami GPS/GNSS, zawierającą zarówno aplikacje dedykowane pod urządzenia pomiarowe firmy Spectra Precision (Ashtech), tj. MobileMapper Field, Fast Survey i Survey Pro, jak również oprogramowanie działające niezależnie od marki odbiornika GPS/GNSS:

  • DigiTerra Explorer
  • ESRI ArcPad

Jako wyłączny dystrybutor oprogramowania DigiTerra Explorer w Polsce, zapewniamy dostęp do jedynego w swoim rodzaju, kompletnego rozwiązania GIS, zawierającego aplikację mobilną do pomiarów w terenie oraz oprogramowanie biurowe służące do przygotowania, opracowywania i edycji danych.

 

Tablety/laptopy

W ofercie firmy SmallGIS Sp. z o.o. znajdą Państwo również urządzenia pancerne (tablety/laptopy), odporne na najtrudniejsze warunki pracy, firm takich jak Getac Twinhead (Durabook), które wraz z odpowiednim oprogramowaniem GIS oraz możliwością współpracy z odbiornikami GPS/GNSS, tworzą unikalne i wyjątkowo nowoczesne narzędzie pracy. Bogaty wybór aplikacji oraz odbiorników satelitarnych pozwala dostosować każdy tablet/laptop do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Dalmierze

Nasza firma oferuje kompaktowe i wszechstronne, profesjonalne dalmierze TruPulse amerykańskiej firmy Laser Technology Inc., które mogą być używane do pomiarów w sposób niezależny lub zostać zintegrowane z oprogramowaniem i sprzętem pomiarowym GPS/GNSS, znacznie ułatwiając i przyspieszając pracę.

 

Obsługa klienta

Bogata oferta urządzeń pomiarowych, oprogramowania oraz akcesoriów pozwalających rozbudować funkcjonalność sprzętu umożliwia stworzenie wyjątkowego kompletu pomiarowego spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby dobrać produkty odpowiednie do potrzeb i życzeń użytkownika. Nasza firma zapewnia wykwalifikowane doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu. Współpracując z nami, zyskują Państwo dostęp do profesjonalnego wsparcia technicznego, gdzie w razie problemu można uzyskać fachową pomoc i poradę oraz dostęp do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Na życzenie klienta nasza firma zapewnia także specjalistyczne szkolenia z zakresu oprogramowania oraz sprzętu pomiarowego - "Techniki pomiarów GNSS", które od kilku lat z powodzeniem prowadzone są przez wykwalifikowanych pracowników naszej firmy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z Działem Sprzedaży.