Oferta Konsultacji w roku 2011

Szanowni Państwo,

Firma SmallGIS zainicjowała proces szkolenia pracowników nadleśnictw z zakresu aktualizacji i bieżącej obsługi leśnej mapy numerycznej przy użyciu profesjonalnych aplikacji ArcGIS ArcView i SprintMAP.LAS w roku 2004. Wielu naszych klientów doceniło indywidualny charakter konsultacji oraz profesjonalizm doświadczonych instruktorów firmy SmallGIS, zwłaszcza w trudnych aspektach aktualizacji takich jak interpretacja błędów raportowanych przez aplikacje kontrolną, czy aktualizacja złożonych warstw takich jak linie.

W związku z tym proponujemy sprawdzony już sposób objęcia nadzorem instruktorskim procesu rocznej aktualizacji LMN pozwalający zarówno odświeżyć wiedzę i umiejętności aktualizacyjne, jak i poprawnie wykonać obowiązkową aktualizację LMN. W tym roku program konsultacji wzbogacony został prezentacją możliwości wykorzystania oprogramowania ArcGIS 10 do obsługi LMN.

W ramach oferty proponujemy wykonanie bieżącej aktualizacji LMN przez pracownika nadleśnictwa pod nadzorem doświadczonych instruktorów LMN. Termin i czas trwania spotkań konsultacyjnych jest zależny od potrzeb uczestnika. Konsultacje odbywać się będą od 24.01.2011r. do 30.04.2011r w siedzibie firmy SmallGIS lub ośrodku szkoleniowym wskazanym przez Zamawiającego. Koszt uzależniony będzie od długości trwania konsultacji oraz ilości osób w grupie.